UW PARTNER IN DUURZAME SYSTEMEN

Bel ons

0187-493322

Mail ons

info@de-eilanden.nl

Remeha Elga Ace warmtepomp 4,0 kW

Remeha
Elga Ace 4,0 kW
  • Besparing van 70 tot 80% op uw gasverbruik
  • Beste prijs/prestatieverhouding in de markt
  • Waardevermeerdering van je woning
  • eSmart Inside besturingssysteem, op afstand
  • Afmetingen binnen unit: 492 x 268 x 222 mm (h x b x d)
  • Prijs is inclusief standaard montage en BTW
  • Netto prijs nu € 3.695,00 na teruggave subsidie
  • € 1.700,00 Subsidie KA17438
  • Gratis vuilafscheider
  • Gratis afhandeling van uw subsidieaanvraag
  • Van € 5.895,00 Nu voor € 5.395,00
Actieprijs
€ 3.695,00
Aktie geldig tot 31 maart 2025

Beschrijving

Remeha Elga Ace warmptepomp (4,0 kW)
Eén van de belangrijke voordelen van de Elga Ace is dat deze te combineren is met bijna iedere cv-ketel. Dat betekent dat je je huidige cv-installatie kunt gebruiken om te verduurzamen én te besparen. Investeren in een nieuwe cv-ketel hoeft pas op het moment dat je huidige cv-ketel aan vervanging toe is. Daarnaast kan de Elga Ace worden toegepast in bijna iedere woning ongeacht of je woning vloerverwarming dan wel radiatoren heeft.

Bespaar tot wel 80% op uw gasverbuik
Een hybride warmtepomp van Remeha is de snelste manier van verduurzamen. Je breidt namelijk je bestaande cv-installatie uit met een warmtepomp. Vanzelfsprekend verbrandt je cv-ketel gas, terwijl de warmtepomp warmte uit de buitenlucht benut. Bij een gecombineerde installatie zorgt de warmtepomp grotendeels voor verwarming van de woning en levert de cv-ketel het warme (kraan)water en eventuele bijverwarming bij lage buitentemperaturen. Je bent daarmee niet volledig van het aardgas af, maar bespaart tot wel 70% a’ 80% op je gasverbruik zonder eerst ingrijpend te verbouwen.

Onze prijs inclusief complete vakkundige installatie:
Prijs is inclusief standaardmontage: cv-leidingen en elektra binnen één meter van de te plaatsen warmtepomp. Maximale koelleidinglengte vijf meter tussen het binnen en buitendeel.

Subsidie afhandeling:
Bij de aanschaf van een hybride warmtepomp regelen we nu gratis de volledige subsidie-afhandeling. Samen met De Centrale.nl  zijn wij volledig op de hoogte van de ISDE (Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing). We helpen u dan ook graag kosteloos verder met de teruggave van uw subsidie. Wel zo makkelijk !

Offerte Warmtepomp

  • Sleep bestanden hierheen of
    Max. bestandsgrootte: 128 MB.

    Offerte aanvragen